• V.V.J. 1 - HMS 1

  Nog even terugkomen op de wedstrijd van vorige week bij SVM. Vond ik (en ik was echt niet de enige) dat wij onverdiend verloren hadden en echt heel goed gespeeld hebben, zeker de 1e helft, was SVM een tegenovergestelde mening toegedaan. Mijn oom uit Huizen stuurt mij altijd elke maandag een kopie van de Huizense krant en zo ook afgelopen maandag. Daar stond in: “Middenmoter VVJ werd met een terechte 3-1 overwinning opzij gezet”. Dat heeft zo’n krant natuurlijk niet zelf verzonnen, dat is ze door iemand van SVM ingefluisterd. Zo werd de trainer van SVM geciteerd: “De eerste helft was wel heel slecht. Na rust ging het beter, maar moeten we meer scoren”. Wat een onzin zeg, ze hebben daar vorige week ontzettend veel mazzel gehad, dat wij het in de eerste helft niet afgemaakt hebben, dan had de tweede helft niet meer gespeeld hoeven worden. Zo zie je maar, mij wordt wel eens verweten (vooral door andere clubs) dat ik alles vaak alleen maar in het voordeel van VVJ zie, maar bij andere clubs doen ze dat dus ook. Dat wilde ik maar even kwijt………

  Dan de wedstrijd van vanmiddag tegen HMS. Zoals bekend heeft deze wedstrijd nog wel een verleden, met bij ons een aantal spelers die natuurlijk in het (recente) verleden bij HMS hebben gespeeld, in ieder geval kennen we elkaar goed.  Het was de hele ochtend echt verschrikkelijk e geweest, met veel regen en het veld was niet al te best. Een herkeuring om 12 uur en daarin werd beslist om de scheidsrechter te laten beslissen over de staat van het veld. Maar vanaf het middaguur werd het droog, met een aardig windje, dus de scheids vond het veld prima bespeelbaar. De eerste kans is na een paar minuten voor ons, maar de keeper kan de bal net uit de hoek tikken. Hierna volgen een paar kansen voor HMS, waaruit zij zeker hadden kunnen, misschien wel moeten, scoren. Eén keer doen ze dat ook, maar in buitenspelpositie, zodat dat niet door ging, maar beide andere keren zijn ze gewoon niet scherp en kan er bij ons steeds op het nippertje nog een voet, been of lijf tegenaan gegooid worden, waardoor de stand 0-0 blijft. Tot de 15e minuut Jeffrey een werkelijk fantastische pass geeft op Sergio en hij evenzo mooi de 1-0 binnen schiet. Helaas moeten we 5 minuten later alweer de 1-1 toestaan. Maar veerkracht is ons vanmiddag niet vreemd en nog voor er een half uur gespeeld is, maakt Zouzou de 2-1 uit een corner van Boy. Er wordt weer echt goed gespeeld vanmiddag, mooie passjes en steekballetjes, niet te lang dat oeverloze gedribbel, echt leuk om naar te kijken. Ik denk dat HMS niet weet wat ze overkomt, ondanks dat hun trainer na afloop zegt dat hij wel verwacht had een moeilijke middag te krijgen. Een minuut of 7 of 8 voor rust gaan Ilias en Anouar alleen op de keeper af, nadat de bal door een HMS-speler van richting is veranderd. Volgens mij sta je dan geen buitenspel, maar de grensrechter van HMS vlagt niettemin. De scheids neemt zijn signaal over en er wordt afgefloten. Jammer, het had leuk geweest om voor rust nog op 3-1 te komen.  Dan had je er bijna wel vanuit kunnen gaan dat de wedstrijd gespeeld was geweest. Maar die 3-1 komt er toch nog voor rust, Zouzou heeft een mooie pass in huis op Ilias, die Sergio weer vindt. Deze omspeelt de halve verdediging van HMS en schiet de 3-1 achter de verbouwereerde keeper. HMS is op dit moment echt rijp voor de sloop, ze staan om zich heen te kijken en weten niet wat ze overkomt. We vliegen ze echt aan alle kanten voorbij. Het wordt zelfs vóór rust nog 4-1 door wederom Sergio (zijn 3e van de middag al) als HMS niet op staat te letten (die staan natuurlijk stiekem ook te genieten van hoe wij voetballen), weer een paar verdedigers omspeelt en de bal langs de niet reagerende keeper speelt. De rust dus in met een 4-1 voorsprong. Lekker hoor!! In de rust (heb ik oud betrouwbare bron gehoord) beklaagt de trainer van HMS zich bij de scheids dat wij hun spelers zouden slaan. Ach, schijnt de scheids gezegd te hebben, je wordt allemaal wel eens geraakt. Maar je moet je niet op mij af reageren omdat je met 4-1 achter staat, zegt de scheids tegen hem. Wahahahha, wat een baas! Geweldig antwoord. Dan druip je af, hoor! Het begint wel lekker aan de 2e helft, met een 4-1 voorsprong. Dat het dan in de 51e minuut door Jeffrey 5-1 wordt en in de 55e minuut door Boy ook nog 6-1, druipt het grootste deel van de HMS-supporters af. Zij hebben het wel gezien en hebben geen zin om nog meer doelpunten van ons te zien. Maar ze hadden gerust kunnen blijven, want de 6-1 tussenstand is ook de eindstand. Onze spelers nemen wat gas terug en HMS is niet bij machte om nog iets aan de stand te veranderen, al moet gezegd dat ze het wel blijven proberen. Ze krijgen hierna na afloop nog een compliment over van de scheidsrechter. Bij ons vallen Des en Quincy nog in, die er lang niet bij zijn geweest en zo mooi wat ritme op kunnen doen. Een heerlijke overwinning, mooi voetbal gezien, goede scheids en op naar volgende week. Oh ja, de trainer van HMS vroeg zich nog af of dit nu eindelijk eens een verslag zou worden zonder negatieve recensie over de scheidsrechter, maar als is slecht is, is ie slecht en dan zeg ik dat..... en als ie, zoals vanmiddag, gewoon een goede wedstrijd fluit, zeg ik dat ook...

  Opstelling V.V.J. 1:

  Paul Kros

  Lionel Nagtegaal - Mohamed Zouzou - Lesley van Zoelen - Romano Kalverboer

  Sergio Anaya Pena - Jeffrey Pfoster - Boy Schoonheim

  Ilias Aissati - Jeffrey Baars - Anouar el Hassani

  Wissels:

  Des Broodkoorn voor Lionel Nagtegaal

  Quincy Noordhof voor Ilias Aissati

  Jordi van Arnhem voor Jeffrey Baars