• Teamindelingen 2019-2020

    Wij heten alle nieuwe spelers van harte welkom bij VVJ.

    Hieronder vindt u de voorlopige teamindeling voor het aankomende seizoen. We gaan het nieuwe seizoen van start met 13 jeugdteams.

    Door de enorme groei van onze jeugdafdeling zijn wij wat aan de late kant met het bekend maken van onze teams.

    Start training

    Wij gaan met de voorbereiding van het nieuwe seizoen starten op maandag 19-08-2019 met trainen.

    Wij verzoeken u vriendelijk om 15 minuten voor aanvang van de trainingen aanwezig te zijn.

    Trainingstijden:      
    Maandag:      
    16.30 uur    JO10-1  
    18.00 - 19.00 uur (aanwezig 17.45 uur)   JO8-1 en JO8-2
        JO9-1 en JO9-2
        JO10-2  
        JO11-1 en JO 11-2
        JO12-2  
    19.00 - 20.00 uur (aanwezig 18.45 uur)   JO12-1  
        JO14-1  
        JO15-1  
        JO19-1  
           
    Woensdag:      
    16.30 uur   JO10-1  
    17.30 uur - 18.30 uur (aanwezig 17.15 uur) JO8-1 en JO8-2
        JO9-1 en JO9-2
        JO10-2  
        JO11-1 en JO11-2
        JO12-2  
    18.30 - 19.30 uur (aanwezig 18.15 uur)   JO12-1  
        JO14-1  
        JO15-1  
        JO19-1  

    Wedstrijden

    De eerste competitiewedstrijden voor JO8 t/m JO10 beginnen op zaterdag 31 augustus 2019.

    De KNVB heeft besloten deze teams geen beker meer te laten spelen. Wel wordt er 4 x per jaar gekeken naar de indelingen. 

    Voor de overige teams beginnen 31 augustus 2019 de bekerwedstrijden.

    Contributie

    Voor komend seizoen geldt de volgende contributie:

    JO7 ?? JO9                  2013-2010                     € 119,00

    JO10 ?? JO13              2009-2007                     € 129,00

    JO14 ?? JO15              2006-2005                     € 133,00

    JO16 ?? JO17              2004-2003                     € 143,00

    JO18 ?? JO19              2002-2001                     € 153,00

     

    Verdere informatie kunt u vinden op onze site (www.vvjutrecht.nl) of via de mail penningmeester@vvjutrecht.nl.

     

     

     

  • V.V.J. JO8-1 en JO8-2

    Begeleiding: Marvin van Es en Gijs van Loenen 

    • Imrane Agharben
    • Youssef Ait Toumach
    • Danilo ter Beek
    • Yasser el Bied
    • Nadir Hafid
    • Danzi Hogervorst
    • Dimaro Kolband
    • Bradley Koelewijn
    • Rio Methorst
    • Ilias Mokhtar
    • Yassin Mokhtar
    • Mohamed el Morabet
    • Laurens Severijns
    • Mohamed Yassine

     

  • V.V.J. JO9-1

    Begeleiding: Berry Weijers, Mimoun Hidraoui en Appie

      • Ismail Azahaf
      • Benjamin de Haan
      • Moussa Karroum
      • Soulaiman Karroum
      • Amin el Mamouni
      • Rayan Moumni
      • Issam Rahmouni
  • V.V.J. JO9-2

    Begeleiding: Ferry en Mike

    • Kane Agterberg
    • Ahmet Akin
    • Nasir el Arbaji
    • Levin van Berkel
    • Mike van der Drift
    • Ibrahim van der Eyk
    • Keano van Meerte Janse
    • Gilion Wever

     

  • V.V.J. JO10-1

    Begeleiding: Cleon Parami en Houssein

    • Uveys Akgul   
    • Oualid Akhlafa
    • Abdellah Alahyane
    • Omar Khalif         
    • Amin Mokhtar      
    • Safouaen Salhi     
    • Djaivy Weijers      
    • Adam Zaydan
  • V.V.J. JO10-2

    Begeleiding: Jeffrey vd Bogaard en Quinten Dickhoff

     
    • Lyam Arendse
    • Luca v/d Bogaard
    • Suleyman Demir
    • Dean Heesbeen
    • Devin Versteeg
    • Jaimy Zaal
    • Keano Zwiers
    • Jakey van den Brink
    • Housyin Deniz

     

  • V.V.J. JO11-1

    Begeleiding: Jordy vd Dix en Peter vd Bogaard

    • Aimane Agharben
    • Yahya Bodra
    • Vinnie van Breukelen
    • Faruk Eren Bülbül
    • Adam Charif Abbih
    • Kaya Dogan          
    • Yassin Kali             
    • Safouan el Morabet
    • D’leh Roerhorst  
    • Djevan van Zoelen

     

     

     

     

  • V.V.J. JO11-2

    Begeleiding:  Moes Cakir, Olaf Ludwig en Kees vd Worp

    • Ilias Abarkane
    • Dewi van Bentum
    • Amin Biyaye
    • Justin van Es
    • Tony vd Bogaard
    • Malick Yves Koroma
    • Vince van Lith
    • Bradley Ludwig
    • Justin Perez
    • Delano Verweij  
    • Thijs Verweij
  • V.V.J. JO12-1

    Begeleiding: Patrick van Zoelen, Danny Arts en Ronald van den Broek

    • Swen Agterberg 
    • Justin Arts             
    • Vince van der Bijl
    • Jesse van den Broek
    • Sabina van der Eyk
    • Junior Keïta          
    • Mexim Koetze    
    • L. van der Tier      
    • J. Vogelland         
    • Rayven van Zoelen

     

  • V.V.J. JO12-2

    Begeleiding:  Appie

    • Sami Bouguern
    • Liam Engelsman
    • Keano Huussen
    • Sind Nuri
    • Liam Temming
    • Bas Wagenvoort
    • Daimen van der Wilt
    • Quinten Wout
    • Amin el Yandouzi
    • Erva Kalem

  • V.V.J. JO14-1

    Begeleiding:  Patrick Plomp, Stefan van Arkel en Linda Goutier

    • Mehmet Akin
    • Hussein Balwi      
    • Biagio van Bever
    • Ayman el Hammouti
    • Sem Goutier        
    • Safouaan Khalota
    • Quintin Plomp     
    • Milan Riedstra     
    • Sonny Stek           
    • Julius Verschuur 
    • Berk Yildirim

  • V.V.J. JO15-1

    Begeleiding:  Fred Hogervorst, Michael Coté en Ronald Ockhuizen

    • Anass Agharben
    • Redouane Azrar
    • Sam Coté
    • Figo Hogervorst
    • Damiano Horssius
    • Burak-Can Kalem
    • Zohair Lamuaddon
    • Tim ockhuizen
    • Damian van Schaik
    • Jesse Smits
    • Renzo Veldman
    • Levy Vermeulen
    • Adil el Yassini

     

  • V.V.J. JO19-1

    Begeleiding:  Ronald Kool, Michel Brouwer en Jos Muskens

    • Sam Agterberg
    • Davey Arts
    • Amin el Ballouti
    • Quinten Dickhoff
    • Mylo Elizer
    • Jaoud Essaidi
    • Justin van Hek
    • Dylano Hoefs
    • Julian Kalverboer
    • Dex Koning
    • Bryan Kool
    • Jeremy van Liempt
    • Calvin Mulder
    • Bas Muskens
    • Berke Özmuk
    • Tom Pot
    • Dyon Vermeulen