• SVM 1 - V.V.J. 1

  Het is inmiddels half november en de eerste, echt koude zaterdag dient zich aan. 's Nachts een graadje vorst of net rond het vriespunt en overdag een graad of 5, 6. Gelukkig vandaag wel een zonnetje erbij. Maar bij SVM is er een tribune en die ligt in de schaduw, dus van dat zonnetje hebben we geen plezier. Oké, we kunnen aan de overkant gaan staan, maar dan sta je de hele wedstrijd tegen die laaghangende zon in te gluren. Is ook geen pretje, dus toch maar op de tribune in de kou. Hopelijk worden we van het spel warm...... Over de uitslag heb ik vandaag niet zo'n heel goed gevoel, SVM staat bovenaan, gaat vandaag voor de periodetitel. Hercules liet in de krant nog wel weten te hopen op een slippertje van SVM vandaag, zodat zij die periode kunnen overnemen, maar dan moeten zij zelf ook eerst nog maar even winnen. Maar laten wij maar lekker zelf ons best doen die punten mee te nemen, dan zien we na afloop wel wie de periodetitel wint. Voor aanvang van de wedstrijd is er oorverdovende muziek en bij het betreden van het veld van beide elftallen, worden alle spelers bij naam voorgelezen. Nou ja, een poging wordt gedaan, want elke naam van ons wordt verbasterd. Ik herken onze eigen spelers helemaal niet in die namen. Als je het dan toch niet kunt oplezen, doe het dan niet........

  Op Lesley na zijn we helemaal compleet vanmiddag. De bank is gevuld met de toekomst, ik denk dat de gemiddelde leeftijd van onze wisselspelers vanmiddag 17 jaar is. De wedstrijd begint voor ons voortreffelijk. In de eerste minuut ketst een schot van Achraf af, wat een corner oplevert, die door Lionel net naast wordt gekopt. Echter in de 3e minuut is het wel raak; een prachtig afstandsschot van Romano verrast alles en iedereen bij SVM en zet ons op een 0-1 voorsprong. Zo, die kan er maar vast inzitten en pakt niemand ons meer af. Zij moeten er eerst maar weer eens 2 maken om voor te komen. Zij staan wel even raar te kijken, denk niet dat ze hier op gerekend hadden. Een tijdje lijkt SVM wel van slag, maar vanaf een minuut of 20 krijgen ze weer meer grip. We hebben in deze periode wel even lastig. In de 23e minuut lijkt het 1-1 te worden, maar Hans loopt prima in de weg en een minuutje later rolt de bal langzaam op de paal. In de 27e minuut is ons verzet gebroken als zij dan uiteindelijk toch die gelijkmaker maken. Vier minuten later zijn zij alweer doeltreffend, Jordy kan nog redden op een schot, maar de rebound is niet meer te houden; 2-1. Maar in de 37e minuut lijkt de gelijkmaker ook weer dichtbij als Joran een schietkans heeft na een vrije trap van Jordy, maar de bal te zacht en uiteindelijk ook niet goed raakt. Weer een minuutje later een vreemd moment (tenminste in mijn ogen), SVM maakt hands en de scheids fluit. Op zich is hier natuurlijk niks vreemd aan, ware het niet dat hij naar de stip wijst. Wat doet hij nou? Geeft hij nou een penalty? Ja hoor, een penalty, ik begrijp er helemaal niks van. Gelukkig stopt Jordy keurig dit buitenkansje voor SVM, wat maar weer eens de theorie bewijst dat een onterecht gegeven penalty er toch niet in gaat. Uit de actie na de penalty wordt Mitchell op hardhandige wijze gestuit, wat een gele kaart oplevert voor SVM. Geel, waar ik van rood ook niet gek had opgekeken. SVM heeft trouwens in deze wedstrijd behoorlijk wat geweld nodig om ons te stoppen, zij staan na afloop met 5 gele kaarten op een behoorlijk aantal. Nou moet ik zeggen, dat de scheids vanmiddag weer niet helemaal meevalt............ De rust in met een 2-1 achterstand dus, nou ja, er zijn nog 45 minuten om het goed te maken. Dat lijkt in de 48e minuut al bijna te lukken, als een schot van Jordy net over de kruising vliegt. Helaas komt SVM in de 54e minuut op een 3-1 voorsprong, waardoor een goed resultaat voor ons verder weg lijkt dan ooit. Maar.... als in de 61e minuut een schot van Boy van richting wordt veranderd en onhoudbaar voor de keeper in het doel verdwijnt, lijkt het toch zomaar weer te kunnen. Vanaf dit moment gaan we opeens ook weer voetballen en volgen er ook kansen op meer. Zo is daar in de 75e minuut een vrije trap van Jordy die eindigt met een kopbal op de paal en een paar minuten later een uitbraak van Quinten H. die vrij kan voorzetten. Helaas levert dat niets op, maar de kans was er. In de 84e minuut, weer na een vrije trap van Jordy, gaat de bal net over en in de 86e minuut staat Lionel opeens vrij voor de keeper na een afvallende bal, maar raakt deze de bal net te zacht. Een minuutje later is daar opeens Jordy, maar hij schiet de bal net in de handen van de keeper. Zo waren er best kansen op de gelijkmaker en zelf op meer, maar stond het vizier niet helemaal op scherp. In de 88e minuut een uitbraak van SVM, Erwin gooit gelijk de vlag omhoog, maar daar wordt niet op gereageerd door de scheidsrechter. SVM kan dus door en maakt de 4-2, maar nog steeds staat Erwin daar met zijn vlag omhoog. Uiteindelijk is het Boy die de scheids overtuigt toch maar even naar hem te luisteren, maar de man is zo overtuigd van zijn eigen gelijk, dat Erwin kan praten wat hij wil, dit doelpunt gaat niet meer geannuleerd worden. In blessuretijd, de bal is bij ons achterin, fluit de man opeens, niemand heeft gezien waarom, maar Michel krijgt geel en een vrije trap tegen. Ik ben er nu nog niet achter wat hier precies gebeurd is. Het maakt natuurlijk in principe niet veel uit of je met 3-2 of met 4-2 verliest, maar feit blijft dat we op basis van de 2e helft toch wel een puntje hadden verdiend. De eerste helft was wat aan de slordige kant, maar de 2e helft waren we beter dan SVM en had er meer in gezeten. Dat je dan de laatste minuten vol voor de gelijkmaker gaat en er op het eind nog een tegendoelpunt val, is alleen voor de statistieken nog van belang. Gelukkig is er vanmiddag wel weer bewezen door ons jongens, dat er (ondanks tegenslag) voor elkaar geknokt kan worden en dat de koppies omhoog blijven. Daar ben ik toch wel trots op!!!!

  Nog drie wedstrijden te gaan tot de winterstop, volgende week thuis tegen Elinkwijk, die op evenveel verliespunten staan dan wij. Daar moeten de 3 punten dus zeker in eigen huis blijven.

   

  Opstelling V.V.J. :

  Jordy Venus

  Hans Valk - Michel Brouwer - Quincy Noordhof - Romano Kalverboer

  Lionel Nagtegaal - Jordy Arts - Joran Meijer - Boy Schoonheim

  Mitchell Huussen - Achraf Bijik

   

  Wissels:

  Quinten Heimensen voor Joran Meijer

  Quinten Dickhoff voor Quincy Noordhof