• SVM 1 - V.V.J. 1

  Vanmiddag naar Maartensdijk, waar ze het altijd een beetje hoog in de bol hebben, vind ik. Met een soort van “omroeper”, die voor aanvang van de wedstrijd de opstellingen voorleest en bij elk doelpunt een soort van commentaar geeft. Ze doen daarentegen wel elk jaar mee om de bovenste plaatsen en dat alleen is al een reden om tegen de wedstrijd van vanmiddag op te zien. Het ging nou eenmaal niet zo lekker de laatste 2 wedstrijden. Al hadden we vorige week meer verdiend dan een 4-7 nederlaag, dat was erg geflatteerd. We starten met weer andere namen op verschillende plekken, er zijn natuurlijk nog steeds veel afwezigen, om wat voor reden dan ook. De invalbeurt van Jordy vorige week is hem niet zo heel erg goed bevallen, maar ja, alles voor de club hé, dus hij moet noodgedwongen toekijken. Quincy mag volgende week weer beginnen, Boy is wel weer terug, maar op een voor mij vreemde plaats in de verdediging.  Ook Mitchell is er vanmiddag niet bij, hij blijkt vorige week toch een directe rode kaart ontvangen te hebben en is daarvoor geschorst.  Met de ervaring van de afgelopen 2 weken, heb ik niet veel vertrouwen in een goed resultaat vanmiddag, maar dan kan het alleen maar meevallen. Ik heb nogal wat moeite om Sergio en Anouar in het veld uit elkaar te houden, in mijn ogen lijken zij in een blauw shirt en een witte broek heel erg op elkaar. En nu hebben ze vanmiddag ook nog eens weer een ander rugnummer dan vorige week, zo raak ik toch ook in de war. Misschien kan één van hen het haar laten groeien of iets anders waardoor ik hen uit elkaar kan houden. Neem me daarom niet kwalijk als ik ze door elkaar haal en een actie of doelpunt aan de verkeerde toeschrijf. We beginnen voortvarend, in de 1e minuut is er al een schot van Sergio dat net naast gaat en schiet Anouar in de 6e minuut over. Na 7 minuten komen wij zelfs op voorsprong als een blunder tussen een verdediger van SVM en hun keeper door Ilias wordt afgestraft. Na een kwartier lijkt SVM op 1-1 te komen, maar scoort in buitenspelpositie en dat doelpunt wordt dus terecht afgekeurd. Vlak hierna moet Jordi van Arnhem geblesseerd naar de kant en wordt hij vervangen door Joran. Het restant van de eerste helft is volledig voor ons, SVM heeft niets in te brengen en begint zelfs lekker op elkaar te schelden. Dat moeten we hebben! Hoe meer zij op elkaar mopperen, hoe beter dat voor ons is. Een minuut of vijf voor rust gaat Anouar neer in het strafschopgebied, maar dan wel op zo’n manier dat zelf Jules de Corte daar niet was ingetrapt. Hij moet maar even op les bij Boy en leren hoe dat precies moet, je zo laten vallen dat niemand door heeft dat er niks aan de hand is en dan toch een penalty krijgen. Een minuut of 2 later pingelt Sergio de hele verdediging door en lijkt op weg naar de 0-2, maar vergeet te schieten. Oei, dat was lekker geweest, zo vlak voor rust, maar het blijft 0-1. De tweede helft begint voor ons ongewijzigd, maar SVM heeft gewisseld. En wat er met de scheidsrechter gebeurd is in de rust, vraag ik me nu nog af, want waar hij in de eerste helft prima floot en er niets op hem was aan te merken, in de tweede helft is de man compleet de weg kwijt. De grensrechter van SVM begint opeens op alle ballen naar voren te vlaggen, waar de scheids dan ook elke keer voor fluit. Alle duels worden opeens in ons nadeel beslist, onze grensrechter wordt genegeerd. In de 56e minuut komt SVM op 1-1 als de bal voor ons verkeerd valt en niet goed wordt weggewerkt. Het lijkt echter of ze kampioen geworden zijn, vooral het publiek (lees: vooral een aantal vrouwelijke supporters) wordt helemaal gek. In de 67e minuut moet de scheids een vrije trap aan Boy geven voor een overtreding, maar geeft een corner, waaruit prompt de 2-1 gemaakt wordt natuurlijk. Die pech zullen wij weer niet hebben. Vlak hierna wordt er door de nummer 8 van SVM een schandalige overtreding gemaakt op Jeffrey, die gelukkig gewoon verder kan spelen. De scheids vond het echter allemaal wel meevallen en geeft alleen maar een gele kaart. Als er ooit een overtreding goed was geweest voor een rode kaart (misschien wel 2 als dat kon), dan was het deze. Schandalig gewoon, het is maar goed dat Jeffrey werd tegen gehouden, want als dat niet was gebeurt, was hij hem waarschijnlijk gevolgd tot in Utrecht, wat een gek zeg. Het ietwat opvallende gedrag van de grensrechter en ook de scheidsrechter begint nu echt lachwekkende vormen aan te nemen, ik weet dat ik een gekleurde bril draag, maar dit valt zelfs de meest neutrale van onze supporters op. SVM mag duidelijk niet verliezen. Wij gaan natuurlijk vol in de aanval voor de zeer verdiende gelijkmaker, waardoor SVM natuurlijk wat kansjes krijgt. In de 90e minuut een hele arrogante bal van SVM die, lekker voor hem, op de paal gaat (dat krijg je ervan), maar in de slotseconden kan de 3-1 niet meer voorkomen worden. Nou ja, 2-1 of 3-1, dat maakt ook niet uit. Zeer onverdiend en onterecht verloren, erin gelegd en genaaid. Wat een teleurstelling. Volgende week nemen we wraak, dat komt goed uit, want HMS komt op bezoek!!! 

  Opstelling V.V.J. 1:

  Paul Kros

  Lionel Nagtegaal - Lesley van Zoelen - Boy Schoonheim - Romano Kalverboer

  Anouar El Hassani - Jeffrey Pfoster - Jordi van Arnhem - Sergio Anaya Pena

  Ilias Aissati - Jeffrey Baars

  Wissels:

  Joran Meijer voor Jordi van Arnhem

  Jordy Dix voor Lesley van Zoelen

  Mike Stulen voor Jeffrey Pfoster