• 4 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
    AfgeschermdTechnische stafTrainer
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 mei. 12:30VVJ 4 - SVM 3Sportpark Overvecht-Noord
    1 jun. 14:30VVJ 4 - EDO (U) 6Sportpark Overvecht-Noord
    8 jun. 14:30VVJ 4 - Eminent Boys 5Sportpark Overvecht-Noord
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 mei.Hercules 10 - VVJ 45 - 3
    22 mei.VVJ 4 - HMS 53 - 2
  • Poulestanden VVJ 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OSM '75 4212010104218361
    2Eminent Boys 520131662392340
    3DWSV 517116062233939
    4Voorwaarts 62111197264834
    5Bilt De FC 1020103753411233
    6Loosdrecht 720102869482132
    7EDO (U) 61992858411729
    8Odysseus '91 82082104649-326
    9VVJ 41952123473-3917
    10SVM 31942134665-1914
    11HMS 52224163082-5210
    12Hercules 1020301743133-909

    Poulestanden VVJ 4 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1EDO (U) 722007256
    2Hercules 9210156-13
    3VVJ 4200248-40
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Amania, LloydTeamspeler
    Amerongen, Michael vanTeamspeler
    Eck, Iwan vanTeamspeler
    Gijsen, JeffreyTeamspeler
    Kronenburg, JanTeamspeler
    Petten, Leon vanTeamspeler
    Rijswijk, Franklin vanTeamspeler
    Rooij, jordy deTeamspeler
    Sevuk, Mustafa BarisTeamspeler
    Tuyl, Mitchel vanTeamspeler
    Uyterwaal, IndyTeamspeler
    Vermeulen, KevinTeamspeler
    Weert, Nigel van derTeamspeler
    Wijk, Berry vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.