• 2 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 mrt. 14:00DHSC 9 - VVJ 2Sportpark Thorbecke
    6 apr. 12:00VVJ 2 - Odin 6Sportpark Overvecht-Noord
    13 apr. 15:00Domstad Majella 4 - VVJ 2Sportpark Zoudenbalch
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 mrt.VVJ 2 - VSC 84 - 2
  • Poulestanden VVJ 2 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Domstad Majella 414110341212033
    2Bilt De FC 514101347252231
    3Hercules 415101451232831
    4EDO (U) 4148242824426
    5DHSC 91380536251123
    6DWSV 31180335171821
    7VVJ 2147073547-1221
    8Odin 6135262725217
    9Rivierwijkers 4135083836215
    10Altius 4143381925-612
    11VSC 81411122259-374
    12DOSC 41510141668-523

    Poulestanden VVJ 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVJ 2330013679
    2Voorwaarts 432019636
    3HMS 33102712-53
    4DHSC 103003611-50

    Poulestanden VVJ 2 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Argon 1011006153
    2VVJ 2100116-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Arkel, Stefan vanTeamspeler
    Bachiri, SoufyanTeamspeler
    Boogaard van den, PeterTeamspeler
    Brink, Jordi v.d.Teamspeler
    Cakir, MoesTeamspeler
    Feith, J.W.Teamspeler
    Heimensen, DylanTeamspeler
    Heimensen, QuintenTeamspeler
    Panbakker, BrandonTeamspeler
    Ruiter, S deTeamspeler
    Stulen, MikeTeamspeler
    Uyl, Michel denTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.